• sekcia

    , Autor: steva

    dobry možem uživať v 38 tt sirup od kašľu stopkašeľ sirup, kym nastane termin sekcie aby mi ten kašeľ prešiel nebude treba robiť nove predoperačne vyšetrenia.

    Dobrý deň,
    každý pôrodník má svoje zvyky ale len pre virózu by som nežiadala opakovanie predoperačného vyšetrenia ak budete v čase cisárskeho rezu v poriadku. Ak bude infekt pretrvávať je možné, že anesteziológ bude na opakovaní trvať.