• bellova obrna

    , Autor: odbornik6

    chcela by som sa poradit,mam 3 tyzdne do porodu a pred 3 dnami som dostala bellovu obrnu tvare,je dobre s touto diagnozou rodit prirodzene alebo je lepsie cisarskym rezom?mam pocit ze nebudem mat dost sil tlacit pri porodnych bolestiach.dakujem zaa odpoved

    Dobrý deň,
    závisí od stupňa postihnutia. Doporučujem požiadať vášho rajónneho neurológa aby sa vyjadril k spôsobu vedenia pôrodu.