• uvoľnené svalstvo

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, som 3.5 mesiaca po pôrode vaginalnom. Po treťom. Menštruáciu zaťiaľ nemávam. Pekne sa kojíme. Môj problém je asi uvoľnená pošva. Stále mám pocit tlaku od spodu aj mi tam po náročnom dni niečo vykuka. Ako keby nejaký balonik. Čo to môže byť a dá sa s tým niečo urobiť? Unik moču nemám. Ani iné problémy.
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    je možny prolaps pošvových stien - teda pokles. Je nutné vyhľadať lekára, ktorý by zvážil prípadné operačné riešenie ak to bude nevyhnutné. Nájdite si na internete dovtedy cviky na posilovanie panvového dna.