• CT vyšetrenie

    Dobrý deň pán doktor, asi mesiac dozadu ma začala bolievat hlava, pred tým som problémy nikdy nemala. Bola som u internistu a podľa neho ide o bolesť z chrbtice, lebo sa hrbim. Spravil mi Mr chrbtice a mám krčnú lordzu. Začala som cvičiť a je to určite lepšie aj keď ešte nie na 100 percent. S neurologickou som len volala a súhlasí s internistom. Pán doktor, s manzelom by sme sa chceli snažiť o bábätko, mám podla vás pred tým radsej požiadať aj o CT mozgu? Lebo sa bojím ak by sa nám náhodou aj hneď podarilo a chcela by som ísť pre istotu na CT mozgu tehotné ženy asi radšej nemôžu ist aby neohrozili bábätko ? Ďakujem za radu

    Dobrý deň, na základe opisu celkom nechápem, prečo by u Vás malo byť realizované CT vyšetrenie mozgu. Ak nemáte žiadne ťažkosti a máte v pláne tehotenstvo, môžete sa začať snažiť.