• CT vyšetrenie doplnenie

    Ďakujem pán doktor. Na CT mozgu na nikto neposiela, to len ja sa pýtam či si ho nemám sama vyžiadať u pani neurologicky, lebo aj keď cvičím na chrbát a je to omnoho lepšie, stále ešte sem tam ma boli hlava a nie je to úplne na 100 percent. Preto si nie som istá či sa môžeme začať snažiť alebo ju o to mám radšej požiadať, lebo predpokladám ze tehotné by už na CT ísť nemali? Ďakujem ešte raz

    Dobrý deň, nie som neurológ, takže sa Vám k neurologického nálezu neviem vyjadriť, ani mi to neprináleží, preto ak neurológom nebolo odporúčané CT vyšetrenie mozgu, nevidím dôvod ho realizovať.