• Liečba

    Dobry den pan doktor.
    Moja doktorka pri vytere mi zistila bakterie C.trachomatis a U.Parvum chcem sa spytat co to znamena a ci to je vazne premna ?ako nejak plus dopomoct k vylieceniu nejakymi vitaminmi ? A ako zvysit laktobacily v posve vraj mam malo. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak ste pozitívna na chlamýdie a ureaplazmy, je potrebné preliečenie Vás, ako aj partnera, napríklad Doxyhexalom. Odporúčam tiež aplikáciu vaginálnych probiotík, ktoré obsahujú spomínané laktoacily, na úpravu vaginálne mikroflóry. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať Vášho obvodného gynekológa.