• Hrčka v tehotenstve

    Dobrý deň. Som na začiatku tehotenstva, na prvú kontrolu idem až o týždeň. V posledných dňoch ma veľmi bolela slabina na nohe na pravej strane, kde som si nahmatala podkožnú Hrčka a dnes sa mi objavila bolestivá biela Hrčka na pysku ohambia tiež na pravej strane a mám to veľmi opuchnuté. Chcem sa informovať, čo to môže byť a či to je nejako nebezpečne pre bábätko. Ďakujem

    Dobrý deň, takto je ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť k príčine ťažkostí. Podľa opisu si nemyslím, že je zárodok ohrozený, ale takto sa Vám neviem viac vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť, pripadne stanoviť ďalší postup.