• Polygynax

    Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohladom lieku Polygynax, ktorý mi predpísal môj gynekológ v pondelok, zaviedla som si už 5 kapsulu a dnes ráno som začala krvácať. Menštruácia mi skončila minulý týždeň, teraz by som mala mať ovuláciu? Je to v poroadku mám polygynax uživať ďalej?

    Dobrý deň, príčin aktuálneho špinenia môže byť viacero. Nevylučujem, že sa jedná o ovulačné špinenie, ktoré trvá štandardne do dvoch-troch dní. Odsledujte si to. Ak špinenie nebude silné, prípadne ustane, môžete pokračovať vo vaginálnej aplikácii.