• Polygynax v tehotenstve aj keď sa neodporúča?

    Dobrý deň! Som v 23tt a mam nejakú infekciu pošvy. Cítim bolesť pošvy zvnútra a bolesť podbruška. Mam zltkasty výtok hustý vyzerá ako soplik. Gynekológ mi predpísal polygynax. Nie je aj niečo iné? Macmiror nemôžem som naň alergická. Bojím sa polygynax užívať keďže som o jedno babo prišla aj keď nie je príčina užívanie nejakých tbl. Teraz som na rizikovom tehotenstve.

    Dobrý deň, Polygynax obsahuje rovnakú účinnú latku ako Macmiror. Skúsiť si môžete realizovať aj vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a užívať vaginálne probiotiká. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.