• Interupcia

    Dobrý deň, chcem sa opýtať pred 7 rokmi som bola na interupcii, terajší priateľ o tom však nevie momentálne som v 6 týždni teh., chvem sa teda opýtať či lekár zisti to že som bola na interupcii( pretože je to priateľov známy). Ďakujem

    Dobrý deň, ak to nemáte uvedené v dokumentácii v anamnéze, nedá sa to zistiť iba pohľadom na ženu.