• Mini interupcia

    Dobrý deň podstupila som mini interupciu,prvých 8 dní som len málo krvácala,potom ma začali bolieť prsia aj podruško presne ako pred menštruaciou a na deviaty deň som dostala menštruaciu. Je to v poriadku? Povedali mi,že menštruacia príde za 4-6 týždňov. Ďakujem

    Dobrý deň, po zákroku špinenie trvá najčastejšie do 10 dní. K menštruácii by malo dôjsť o 4 až 6 týždňov od zákroku. Odsledujte si to. Ak krvácate viac ako 10 dní od zákroku, prípadne máte aj iné ťažkosti, ale aj nejasnosti, je vhodné navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde bol výkon realizovaný. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.