• Kŕče v podbrušku

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či po nechránenom pohlavnom styku na konci menštruácie môže, žena ostať tehotná? A čo to znamená keď dva týždne po sexuálnom styku má žena kŕče v podbrušku a pretrváva to zhruba dva dni? Za vašu odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku môže žena otehotnieť prakticky kedykoľvek počas cyklu, aj počas menštruácie. Už som sa s tým stretol. Na 14.-16. deň cyklu dochádza štandardne k ovulácii, ktorá sa môže prejavovať aj kŕčmi v podbrušku, či na jednej alebo druhej strane, ako aj v celom podbrušku, rovnako tak sa môže vyskytovať aj ovulačné špinenie, či krvácanie. Štandardne tieto prejavy vymiznú do 2 - 3 dní. Odsledujte si to.