• Tehotenstvo

    , Autor: Michaelita

    Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, sú normálne bolesti až kŕče v podbrušku na začiatku tehotenstva? Sestrička u mojej doktorky mi na to len povedala, že si mám dať magnézium a možno ešte dostanem menzes, aj keď mám pozit. Tehotenský test. Na vyšetrenie ma objednala sz o dva týždne, no bojím sa, či to nie je niečo vážnejšie.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, mierne pobolievanie podbruška sa môže vyskytovať. Naozaj ešte môže dôjsť k menštruácii aj napriek pozitívnemu tehotenskému testu. Ak má k niečomu v začiatkoch tehotenstva dôjsť, neovplyvníme to. Odsledujte si to.