• Mykóza

    Dobrý deň, mám vaginálny mykózu, kúpila som si Canesten gyn (1 tableta) zaviedla som ju v nedeľu. Začalo to vytekat. Koľko dní to ešte bude vytekať? Príznaky mykozy už nemám tak to asi pomôže. A chcem sa spýtať, je šanca, že sa nakazil aj manžel aj keď nemá príznaky žiadne? Teraz už máme pauzu ale kedy by sme už mohli mať pohlavný styk?

    Dobrý deň, skúste si realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a následne si realizujte kúru vaginálnymi probiotikami aspoň 10 dní. Aplikujte si ich najlepšie večer pred spaním. Ak manžel nemá ťažkosti, nie je potrebné to riešiť. Počas obdobia aplikácie vaginálnych probiotík môžete mať pohlavný styk.