• Prsia

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, pociťujem takú slabšiu túpú bolesť občaš pichanie nad ľavým prsníkom, venujem sa fitness cvičeniu a že či to môže byt príčinou niečo zo svalom alebo z chrbtice? Ďakujem.

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Vzhľadom k okolnostiam nevylučujem aj Vami spomínané príčiny. Je to viac pravdepodobné. Nemusí sa vôbec jednať o problém s prsníkom. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí sa môže realizovať USG prsníkov.