• Cysta na vaječníku

    , Autor: Valipo202

    Dobrý deň pán doktor, moja lekárka mi našla cystu o veľkosti 6 cm. Dala mi na to brať HAK Dienorette a mala som začať prvý deň ms. Ms mi ale mešká a začala som brať tabletky skôr ako mi ms prišla. Môže mi to niečo spraviť, že som nezačala užívanie s príchodom ms?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste nezačali s užívaním tabliet hormonálnej antikoncepcie podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, je potrebné sa pri pohlavnom styku chrániť aj doplnkovo (používať kondóm) najbližších minimálne 10 dní.