• Covid a tehotenstvoo

    Dobrý deň, som 31 tt, neockovana. Dostala som covid. Pri teplote nad 38 si dávam Paralen. Čo môžem ako tehotná na bolesť hrdla a od kašľa? V lekárni mi odporučili stopkasel. A aj imunoglukan, môžem ho užívať v tehotenstve? Čo by ste mi ešte odporucili.? Ďakujem krásne

    Dobrý deň, v lekárni je dostať viacero voľnopredajných preparátov, aj pastiliek na hrdlo, aj sirupov proti kašľu, aj kvapiek do nosa pre tehotné. Imunoglukan užívať môžete.