• Svrbenie pošvy

    , Autor: Emily123

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa spýtať čo znamená keď mám počas menštruácie svrbenie pošvy? Nikdy inokedy to nepociťujem len počas menštruácie. Za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, počas menštruácie dochádza k zmene pH v pošve a tým pádom sa u Vás môže rozvinúť tzv. bakteriálna vaginóza. Skúste si po menštruácii realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a aplikujte si vaginálne probiotiká po dobu desiatich dní večer pred spaním. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.