• Hrčka v pošve

    , Autor: Veri73

    Dobrý večer, ja sa chcem poradiť či mam navštíviť lekára alebo mám počkať či to zmizne samo..... Dnes ked som sa sprchovala som si na pošve hore nahmatala hrcku, je to trošku červené a bolelo to ako som si nato pritlacilla tak mi vysla trosku vodicka s krvou ale iba fakt bodka ale tak to bolelo ze som sa nevedela toho dotknúť prosim vas co to moze byť? Za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, môže sa jednať iba o zapálený kožný folikul. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Skúste si to potierať a dezinfikovať roztokom peroxidu vodíka. Ak sa to neskľudní alebo nezlepší do niekoľkých dní, môžete sa ísť ukázať Vášmu obvodnému gynekológovi.