• Kondóm

    , Autor: Jankamelich

    S priateľom sme mali chránený sex, priateľ sa následne spravil do kondómu, no v sexe sme pokračovali s tým istým kondómom ešte 5 - 10 minút. Je tam hrozba tehotenstva?
    Ďakujem.

    Dobrý deň, ak nedošlo k porušeniu celistvosti kondómu, tehotenstvo je málo pravdepodobné. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si urobte tehotenský test.