• Dlhodobá nádcha v tehotenstve

    , Autor: Soni123

    Dobrý deň,

    chcela by som spýtať na nádchu v tehotenstve. Som v 15 tyzdni a posledne 2 tyzdne mam nadchu. Dokonca mi na pravidelnej baze na par hodin denne zalahne v jednom uchu. Skusala som pit caje, naparovanie, sviecku do ucha, sirupy a stale to neprechadza. Citala som, ze sa moze stat na zaciatku druheho trimestra, ze spuchnu vnutorne cesty. Viete mi poradit nejake triky a kedy vyhladat lekara?

    Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň, aj napriek tomu, že ste tehotná, sa jedná o problém, ktorý rieši otorinolaryngológ (ORL lekár). Odsledujte si to. V prípade pretrvávania ťažkostí ho navštívte. Nezabudnite lekára informovať o tom, že ste tehotná.