• Samocistenie po potrate

    , Autor: Evita2021

    Dobrý deň.
    25.4 som zistila že som tehotná ( bolo to v deň kedy som mala dostať menzes). O dva týždne som bola u lekára, ten mi povedal, že sa mi nevyvinul plod ( týždeň 6+1).Cakam už tretí týžden na samocistenie. Tri dni som mala jemne spinenie ale odvtedy už nič. Ako dlho mám počkať ešte, aby to nebolo nebezpečné.
    Dakuj

    Dobrý deň, myslím si, že je zbytočné čakať. S najväčšou pravdepodobnosťou by bolo aj tak potrebné dutinu maternice dočistiť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám urobí USG vyšetrenie. Ak sa potvrdí, že sa maternica nevyčistila, bude potrebné realizovať zákrok.