• Upt

    , Autor: Lenka1234

    Dobrý deň , na UPT som bola 19.4 doteraz som bola bez problémov ale dnes strašne bolesti v podbrušku a chrbát je to normálne alebo mám radšej ísť na pohotovosť ?? Menštruáciu som ešte nemala ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, opisované príznaky môžu predstavovať blížiacu sa menštruáciu, teda sa pravdepodobne jedná o predmenštruačný syndróm. Nemusí sa jednať o nič vážne. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní alebo zhoršení ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.