• Tehotenstvo?

    , Autor: Danka02

    Dobrý deň pán doktor, mala som tento mesiac dva krát chránený pohlavný styk bolo to asi mimo plodne dni. Lenže je mi dosť zle od žalúdka a bolia ma kríže. Je možnosť žeby som otehotnela? Alebo si to môžem nahovarať. Menštruáciu mam dostať o 5 dni. Dakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali chránený pohlavný styk, tehotenstvo nepredpokladám. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.