Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,862 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Upt

  , Autor: Lauruš

  Dobry den pan doktor som 12 dni po upt dneska sme vyskusali s priatelom sex nekrvacam ani ma nic neboli je dovod na obavu? Viem ze ma sa cakat minimalne 3 tyzdne ale nevydrzali sme. Dakujem za odpoved

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste mali chránený pohlavný styk, nemusíte sa obávať. Pri nechránenom pohlavnom styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Predpokladám, že ste boli v zdravotníckom zariadení, kde bol výkon realizovaný, poučená.

Podobné otázky

 • Upt

  , Autor: Lauruska

  Dobrý deň som tyždeň a deň po interupcii,na začiatku som nekrvácala na 5 deň som začala a dneska sa mi objavila ako keby hnedá krv alebo hnedý vytok môže isť o niečo vážne? stále mám také pichavé bolesti v bruchu je to v poriadku?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, špinenie po výkone, zo začiatku vo forme krvácania čerstvou červenou krvou a následne hnedým špinením, sa môže vyskytovať 7 - 10 dní po výkone. Rovnako tak sa môžu vyskytovať menštruačné bolesti v podbrušku. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zdravotnícke zariadenie, kde bol výkon realizovaný.

 • Upt

  , Autor: Lauruska

  Dobry vecer pan doktor pred 5 dnami som podstupila upt po zakroku som krvacala len trochu a do piatku poobedia nic,vecer mi zacalo krvacanie a vysli aj zrazeniny je to v poriadku? Tie zrazeniny som citila aj dneska,boli ma podbrusko.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, špinenie do 7 - 10 dní po zákroku sa môže vyskytovať. Odsledujte si to. Predpokladám, že máte prísť na kontrolu po zákroku o 3 - 4 týždne, či po skončení najbližšej menštruácie, alebo v prípade ťažkostí.

 • Upt

  , Autor: Lauruš

  Dobrý deň pán doktor som po upt a vychádza zo mňa niečo orandžové je to v poriadku?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto bez vyšetrenia sa Vám neviem vyjadriť neviem. Môže sa jednať o vyplavovanie dezinfekčného roztoku, pripadne o dočisťovanie maternice. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Upt

  , Autor: Lauruš

  Dobry den pan doktor su po upt normalne bolesti brucha a chrbta? Dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, po zákroku sú bolesti v podbrušku charakteru menštruácie pomerne normálne, hlavne prvých pár dní. Môžete užiť bežne dostupné lieky proti bolesti. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zdravotnícke zariadenie, kde bol výkon realizovaný.

 • Upt

  , Autor: Lauruš

  Dobrý večer 15.11 som podstúpila upt a cítim svrbenie a pálenie pri močení,konzultovala som to ale poradili mi len krém a urologický čaj...môže isť o zápal?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, môže sa u Vás jednať o uroinfekciu, teda zápal močových ciest. Odsledujte si to. Pokračujte v dostatočnej hydratácii, aspoň 2 litre tekutín denne, urologický čaj. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekára.