• Po kyretáži

    , Autor: Lenka9956

    Dobrý deň. Som od stredy po kyretazi. Bola som tehotná 4+5tt začala som špiniť a potom krvácať. Nechali si ma v nemocnici, sledovali po výsledkoch krvy bolo podozrenie na mimomaternicové tehu. Na ultrazvukových vyšetreniach nič nevideli ani mimo ani v maternici. V utorok niečo vo mne zahucalo a vyšla akoby zrazenina podobná plodu. Výsledky ukázali že to nebolo ono. Ale ešte po tom som šla na wc a to isté taký istý pocit niečo vyšlo ale už som to nevidela. Na ďalší deň už spravili kyretaz kvôli silnému krvácaniu. A spravili odbery krvi...hormón pred kyretom bola 160. Po kyretazi to kleslo na 90myslim. Som zatiaľ doma nemám bolesti cítim sa dobre akurát má páli zaha a raz ma prehnalo. V pondelok mám ísť znova na krv či to už kleslo na 0 a je vylúčené mimomaternicové tehu. Len to pálenie záhy má nejak znervózňuje. Lebo keď som zistila že som tehu pálila má zaha tiež.
    Len aby som nestresovala do pondelka.

    Dobrý deň, môžu ešte u Vás pretrvávať pár dní tehotenské príznaky. Malo by to však samo odoznieť. Kúpiť si môžete v lekárni voľnopredajné preparáty na pálenie záhy.