• Progestenalle a meskajuci menzes

    , Autor: Katka2121

    Dobry den p.doktor, mam 41 rokov, bezdetna, viacx hormonalna stimulacia, neuspesne umele oplodnenia...operacia pred 4 rokmi - odstranenie endometrickej cysty na vajecniku...
    Mala som predpisanu liecbu Progestenalle na 3 mesiace, 17 az 26 den cyklu 1tableta peroralne pred spanim na upravu kratkeho cyklu.
    Po vysadeni mi momentalne meska uz 6 den menstruacia co sa mi nikdy nestalo. Tehotenske testy Rapid clear 3x, digitalny Clear blue Negativne, tehotenstvo vylucujem nakolko posledny pohl.styk bol 30.aprila a odvtedy som uz jeden normalny menzes mala takze myslim ze uz aj uplne obycajny test by tehotenstvo preukazal na 100percent. Ziadne ine priznaky ani PMS ani tehotenske nemam, ziadna bolest prs, nevolnost...len aktualne meskajuci menzes...

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero, jednou z nich je aj napriek veku skorá menopauza. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Na základe hormonálneho profilu by sa dalo povedať viac. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.