Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
11,690 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Nechránený pohlavný styk

  , Autor:

  Dobrý deň včera som mala prvý krát sex a bez ochrany podľa aplikácie mám strednú šancu na otehotnenie . Nešiel úplne na doraz a nevystriekol len sa mi zdalo že boli tzv. Kvapôčky lásky je nejaká šanca že otehotniem prosím o odpoved veľmi sa bojím

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.

Podobné otázky

 • Možnosť

  , Autor:

  Dobrý deň pán doktor, mala dom počas ovulácie nechránený styk, priateľ sa však do mňa neurobil, ale čítala som o “kvapkách lásky “ . Mala som teraz veľké problémy so zápalmi maternice, vaječníkov atd. Brala som silné antibiotiká a Po styku o par hodín som pociťovala silné pálenie. Menštruáciu mám mať o dva týždne. Môžem zostať tehotná aj napriek tomu, že sa do mňa neurobil?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, ak ste mali nechránený pohlavný styk, aj napriek tomu, že nedošlo k ejakulácii, tehotenstvo sa jednoznačne vylúčiť nedá. Odsledujte si to.

 • Menštruacia

  , Autor:

  Dobrý deň. S partnerom sme nemali 5 týždňov styk pretože som absolvovala biopsiu krcka maternice. Počas toho sme brali a stále aj berieme vitamíny profertil. Po 5 tyzdnoch sme mali 2X styk. Menštruáciu som mala dostať 24..25 apríla. Mešká mi už 4 deň mam bolesti v podbrušku mierne a všímam si také slabučke špinenie smotanovo-žltej farby. :/ .. mohla by som byť tehotná?? Teh.testy mi ukazujú stále negatívne. Ale menštruácia mi neprichádza. Som z toho zmätená
  :(
  .

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Sex 2x po sebe

  , Autor:

  Pekný večer.
  S priateľom sme mali chránený sex s kondomom. Po približne hodine sme ale dostali chuť a trošku sa pohrali, vošiel do mňa párkrát bez kondomu a potom sme nasadili kondom a dali si druhý sex. Chcem sa opýtať, či je možnosť že na priateľovom penise ostali nejaké živé schopné spermie keď do mňa vošiel bez kondomu párkrát a po prvom sexe sa neumýval. Aká je možnosť otehotnenia? Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže ste aj napriek chránenému pohlavnému styku mali na chvíľku aj nechránený pohlavný styk, aj napiek tomu, že nedošlo k ejakulácii, tehotenstvo sa na 100% vylúčiť nedá.

 • Nechránený sex

  , Autor:

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať.. mala som nechránený sex s mojim priateľom, ale moje plodné obdobie prišlo skôr v ten deň po sexe, priateľ sa do mňa neurobil a počas sexu utierame kvapôčky lásky, je možné tehotenstvo? Za odpoveď ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, aj napriek spomínaným okolnostiam, nie je tehotenstvo vylúčené.

 • Tehotenstvo? a riešenie žlteho výtoku

  , Autor:

  Dobrý deň, s priateľom máme pravidelne sex, menštruáciu som mala aj vo februari a aj v marci len vo febrári začala ružovým výtokom 2 dni pred začatím normalnej menštruácie a v marci sa začala hnedým vytokom v den a neskor sa rozbehla. Menštruácia bola normalna, nebola o nič slabšia Je možné tehotenstvo aj v tomto prípade? Nakoľko dnes a včera mi prišlo nevoľno. Vtedy som nemala ziadne ine problemy. iba bolesť prs pred a cez ms. (po ms už nie) Ďalšiu menštruáciu by som mala dostať zajtra.

  + trápi ma už dlhšiu dobu žltý výtok, ktorý zapácha. Čím by som ho mohla preliečiť?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak mávate nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Čo sa týka výtoku, môžete si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a užívať vaginálne probiotiká. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.