• Norethisteron Zentiva

    , Autor: Simasimi

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je možné sa spoľahnúť na hormonálny liek Norethisteron Zentiva ako antikoncepciu ?,keďže by mal zabraňovať ovulácii, je možné popri braní mat nechránený styk a neotehotnieť ?
    A ešte či je funkčný na liečbu bolestivej menštruácie ? Keďže je taká bolestivá že sú kŕče až preháňanie
    Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, určite nepovažujte Norethisteron za metódu hormonálnej antikoncepcie. Nechránený pohlavný styk za týchto okolností určite neodporúčam. Čo sa týka bolestivej menštruácie, môže mať vplyv na menštruačný cyklus. Takto sa Vám však bez poznania bližších informácií a výsledkov vyšetrení neviem bližšie vyjadriť.