• Predejakulačná tekutina

    , Autor: Anonym10

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa Vás opýtať, či je veľká šanca na otehotnenie, ak sme mali s partnerom pohlavný styk no neejakuloval, iba mu na mňa vyšla tá predejakulačná tekutina. Potom ma ešte palcoval a ja sa bojím, či mu náhodou neostalo trochu tej tekutiny na prstoch a nezaniesol mi to dnu.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, uvedeným spôsobom je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné. Do budúcna odporúčam chránený pohlavný styk, prípadne porozmýšľať nad hormonálnou antikoncepciou.