• Fibroadenom prsnika

    , Autor: Adriana1234

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako riešiť bolestivý fibroadenom prsníka je veľký zhruba 2-3cm mala som dohodnutú operáciu v januári 2021 ale vdaka pozitivite na ochorenie covid a zrušeným planovaným operáciam benignych nadorov prsnika sa operacia neuskutočnila ... prsnik ma boli vadi mi klasicka podprsenka momentalne môžem nosiť iba športovu aj to pár hodín ...neviem či to nechať tak a nejako uz vydržat aj ked neviem do kedy alebo to vyskúšat riesiť v inej nemocnici kde operujú ? Musím íst znova ku gynekológovi aby mi znova vypísal vymenne listky ?

    Dobrý deň, operačná liečba je v kompetencii mamológa. Ak máte ťažkosti, nenechával by som to tak. Myslím si, že nové výmenné lístky Vám netreba, keďže sa rieši ten istý problém.