• Tehotensko

    Dobrý deň chcela by som sa opytat 3 týždne pred mendzesom po sexe ma začali bolieť prsia, a mala som aj bolesti v podbrusku, prsia ma boleli až do kym neprišla menštruácia a cez tie 3 týždne som mala aj dost citlivý čuch, menštruácia mi meskala cca 2-3 dni prvé dva dni som mala velmi dlhy menzes a trval ako zvyčajne aj dlhšie. Môže byť že som bola tehotná aj keď som o tom nevedela a potratila som, a plod sa vytratil s menštruáciou?

    Dobrý deň, ak ste mali v priebehu cyklu nechránený pohlavný styk, vylúčiť sa táto možnosť nedá. Každá piata žena takto nevedomky potratí aspoň raz v živote. Biochemické tehotenstvo sa väčšinou spätne dokázať nedá.