• Nechutenstvo na sex

    , Autor: Ančika

    Dobrý deň prajem, poprosím vás o radu anonymne ak sa da.
    Mám 26 rokov, 2 deti jedna ma 7 rokov syn má 15 mesiacov.
    Počas tehotenstva sme nemali pohlavný styk s mužom, bála som sa a neustále mi bolo zle, myslela som si že po pôrode to bude dobré.Ale mám pocit že sa to inak vyvynulo.Som vo vzťahu už už dlhšie 10 rokov.Muž je od rána do večera v práci na deti som sama neviem či to je tým.Ale vôbec ma už nepriťahuje a na sex ani nepomyslim, nepotrebujem ho alebo ako by som sa vyjadrila ale on zas áno a už sa to začína aj v hádkach proste on má iné potreby ako ja.Mam aj štítnu žľazu teda či tie hormóny alebo čo odporúčate ? Prosím vás

    Dobrý deň, vzhľadom k okolnostiam a rodinným povinostiam je to aj pochopiteľné. Nemyslím si, že to je spôsobené štítnou žľazou. Skúste do vzťahu vniesť niečo nové, trošku si to okoreniť. Je to len na dohode Vás dvoch. Pri pretrvávaní ťažkostí však skúste vyhľadať sexuológa, ktorý sa danou problematikou zaoberá.