• Spravny termin porodu ?

    , Autor:

    Dobry den chcela by som sa spytat .... aj ked moja otazka je mozno mimo temu a bezpredmetna nakolko som uz porodila vrta mi hlavou ci som zadala dobre udaje pri navsteve gynekologa... v decembri som zistila ze som tehotna test mi ukazoval 3+ menzes bol v septembri par dni oktober vynechal a potom som mala 7.11. Posledny na ultrazvuku 18.1 mi ukazalo ze som v 10 tt gynekologovi som uviedla datum posledneho menzesu 7.11 rodit som mala 14.8 porodila som 30.7 v 37tt moja otazka znie kedy som vlastne otehotnela lebo akosi mam v tom gulas a neviem ku ktoremu datumu sa pri klonit dakujem pekne za odpoved pekny vecer

    Dobrý deň, ak novorodenec vykazoval po narodení 37. týždeň a vy ste porodili v 38. týždni tehotenstva, konkrétne 37+6, sedí to. Odchýlka plus mínus týždeň je normálna. Otehotnieť ste museli niekedy po polovičke novembra, cca medzi 19. - 21. novembrom, ale je to len odhad.