• 6 tyzden tehotenstva

    , Autor: Padone

    Dobry den,chcela by som sa spytat..dnes som bola na sono..vidno vsetko gestacny vak,zltkovy vak aj embryo..no este nezaznamenal lekar akciu srdiecka..ale spomynal daku amplitudu,ze to zaznamenalo sono..prosim Vas co to znamena...ale ze v pondelok uz iste srdiecko bit bude

    Dobrý deň, v úplne skorom štádiu tehotenstva nemusí byť akciu srdca ešte jednoznačne vidieť, nemusí byť teda zmerateľná akcia srdca, ktorá sa skladá so systoly a diastoly, ale v začiatkoch je merateľná amplitúda, čo je akoby prvý merateľný záchyt biosignálu vodivého systému srdca. Nemusíte sa obávať. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.