• Hnisava vyrážka

    , Autor: Svadlenova

    Dobrý deň pred pár dňami sa mi v oblasti veľkých pyskou objavila Hrčka, ktorá po výtlačen začala opuchat. Veľmi som sa zľakla,čím ďalej vytlačam mám pocit že to čo raz viac opucha. Teraz to momentálne skúšam nevytáčam a opuch skoro zmizol, len tam je stále po tom Hrčka. Natieram si to octanovým krémom. Prosím vás neviete mi nejako poradiť ?či tá Hrčka časom zmizne ? ( toto celé trvá asi iba 3 dni) Alebo to mám stále vytláčať ?

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Príčin ťažkostí môže byť viacero, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť.