• Bolest laveho prsnika aj podpazusia

    , Autor: Juditka24

    Dobry den, prajem,
    Mam 26 rokov, nemam deti, na gyn.prehliadky nechodim,nemam ani partnera. Menzes pravidelny ako hodinky, vaha v norme.Zacal ma bolievat lavy prsnik velmi. Az tak ze som nemohla na tej strane spat. Zacala to pred par mesiacmi asi cca 5 mesiacov dozadu ale potom to ustalo. Bolest slahala az do podpazusia, a ruky lavej. Myslela som ze som asi krivo v noci spala, bolesti su striedave, na par tyzdnov uplne prestali cez zimu, teraz ud dva mesiace cca ich mam znova. Bolesti take ze sa az bojim spat na tom.lavom boku. Volnym okom nic nezvycajne na prsniku nepozorujem, no je to dost bolestive aj v hornej casti ako je hrudnik a aj dole v spodnej casti smerom.k pazuche. Neodsledovala som to ako je to s cyklom. Niekedy su miernejsie bolesti aj napravo ale nie take hrozne ako v lavom. Uz ma ta bolest strasi co to moze byt?samovysetrenje prsnikov som nerobila.bojim sa. U lekara som este nebola. Ono tie bolesti su prakticky stale. A boli ma aj podpazusie z nich. Aj pred menzesom to boli aj pocas aj po nom. Bolest nie je lokalizovana v jednom mieste je to celkove tlmene, niekedy ostrejsie,niekedy v hornej casti niekedy dole pri. Plucach niekedy pri pazuche. Som vystrasena
    Dakujem velmi pekne za odpoved. S pozdravom

    Dobrý deň, takto sa Vám objektívne vyjadriť neviem. Odporúčam navštíviť obvodného gynekológa, ktorý Vám vystaví výmenný list na USG prsníkov. Určite tiež odporúčam pravidelné gynekologické prehliadky!