• Ovulácia

    , Autor: Tin.T.

    Dobrý deň, uzivam duphaston na upravu cyklu a mal by mi pomoct aj pri otehotneni, uzivam ho od 16dc 10dni, po vyuzivani mi ale minuly cyklus prisla do 5dni namiesto menstruacie ovulacia a nasledne az po nej po 14dnoch som dostala menstruaciu, je mozne ze aj ostatne cykly budem mat ovulaciu az po 10dnoch uzivania duphastonu? Dakujem

    Dobrý deň, ak je u Vás posunutá ovulácia a neprebieha u Vás ako obvykle na 14. - 16. deň cyklu, začiatok užívania Duphastonu asi bude treba posunúť. Je ale ťažko sa takto vyjadriť bez poznania všetkých potrebných informácií, ako aj okolností. Odsledujte si to. Najvhodnejšie je to konzultovať s Vašim obvodným gynekológom, ktorý pozná všetky informácie a okolnosti a najlepšie a najobjektívnejšie bude vedieť poradiť a stanoviť ďalší postup.