• Možné tehotenstvo

    , Autor: Ingas34

    Dobrý večer , chcela by som sa opýtať že či je možné aby po dvoch týždňoch od styku videl doktor na ultrazvuku zväčšenu maternicu alebo aspoň niečo čo by naznačovalo tehotenstvu doktor mi povedal že je všetko v poriadku že nemám žiaden problém z gynekológickeho hľadiska a žiadne tehotenstvo nespomínal . Mám zápal močových ciest takže tie ťažkosti môžem pripisovať asi tomu. Lenže aj tak sa bojím .

    Dobrý deň, dva týždne od nechráneného pohlavného styku na maternici ultrazvukom nie je možné vidieť zmeny svedčiace pre tehotenstvo. Tehotenstvo sa dá jednoznačne potvrdiť alebo vylúčiť odberom krvi na beta HCG. Ak máte zápal močových ciest, bolesti v podbrušku sa môžu vyskytovať, nemusíte sa kvôli tomu stresovať a znepokojovať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.