• prvý pohlavný styk

    , Autor: majka654567

    dobrý deň, chcela by som sa opytat či je moznost že som otehotnela ak som to mala prvý krat a mali sme kondom do ktorého sa partner nespravil... urobil až po tom mimo mna. pri vyhadzovani kondomu som si všimla že je prasknutý aj keď nevylučujem moznost že mohol prasknúť pri dávaní ho dole.. Keďže mám 15 nemôžem si dovoliť ostat tehotna. Myslite že mám užiť tabletku po? neskutocne sa bojim :( Menštruáciu mám dostať až 3.12. neviem čo mám robiť

    Dobrý deň, ak ste mali chránený pohlavný styk a kondóm bol prázdny, tehotenstvo je veľmi málo pravdepodobné, navyše ak je otázne, kedy došlo k údajnému poškodeniu kondómu. Escapelle, alebo teda tabletku “po” by som aj vzhľadom k okolnostiam ako aj Vášmu veku neužíval. Odporúčam návštevu obvodného gynekológa.