• folikulitída

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, stáva sa mi, že sa mi spraví folikulitída v oblasti genitálií. ak budem mat styk, je to nákazlivé pre partnera?

    Dobrý deň, k zapáleniu kožných folikulov môže dôjsť prakticky všade, kde sa nachádzajú chlpy a vlasy, teda aj v oblasti ohanbia. Pri pohlavnom styku je málo pravdepodobné prasknutie folikulov, ale aj keby došlo k prasknutiu, partnera nenakazíte.