• Oddialenie menštruácie

    , Autor: simka1994

    Dobrý deň, beriem duphaston kvôli pravidelnosti menštruácie od 15. do 25 dňa cyklu (28 už mávam menštruáciu). Chcela by som sa spýtať či by som užívanie mohla nejako posunúť, a tým oddialiť menštruáciu? Menzes mi vychádza zrovna na dovolenku.
    Ďakujem

    Dobrý deň, môžete skúsiť pokračovať v užívaní Duphastonu 2x1 tabletka aj po 25. dni cyklu, ale môže sa stať, že začnete nepravidelne krvácať alebo špiniť.