• Svrbenie

    Dobrý deň. Asi pred 3 dňami ma začalo svrbieť vnútro pošvy. Okolie nie. Hľadala som aj na internete že by to mohla byť vaginálna mykoza ale nemám žiadne ine príznaky iba to neznesitelné svrbenie. Mám pod 18 rokov, gynekologa nenavštevujem a som stále panna. Čo by to mohlo byť a ako by som to mohla liečiť? Skúšala som si vnútro pošvy aj dezinfikovať a pri dlhšom držaní to veľmi páli a na pár hodin svrbenie prestane alebo potom to znova začne hlavne večer. Nenašla som si tam nič podozrivé, žiadna vyrážka ani silné začervenanie. Žeby alergická reakcia na nejaké mydlo? Ďakujem

    Dobrý deň,
    môže sa jednať i o alregiu-spodné prádlo, mydlo...ale i mykóyu
    v lekárni si kúpte nejaké voľno predajné liečivo-globule, masť, pri yavádzaní treba byť opatrná,
    obmedzte príjem sladkého, tiež múčne produkty
    ak by ťažkosti nesutávali, bolo by vhodné navsštíviť lekára , aby stav skontrloval , neyávisle od toho, že ste virgo
    s pozdravom