• Hrčka-otlak?

    Dobrý deň pani doktorka.

    Chcela by som sa Vás spýtať: Dnes ráno som si našla hrčku (takú tvrdšiu) vo veľkosti hhrášku v rozkroku na ohybe medzi stehnom a pošvou. Tam, ako je taká veľká šlacha. nieje to vôbec blízko pošvového vchodu (Cez ú hrčku mi ide akurát kraj nohavičiek). Včera som mala v škole oblečené dámske body, a pri chôdzi ma na tom mieste začalo tak mierne pobolievať. A ešte aj pred včerom som mala nohavičky s takou zlou krajkou, a veľmi ma skrábali. Preto by som sa chcela spýtať, či môže byť táto hrčka niečo na spôsob otlaku z body, že sa mi to nejako moc šúchalo, alebo čo? Lebo aj teraz ma pobolieva to miesto, keď sa mi o to šúchajú nohavičky.

    Za skorú odpoveď Vám veľmi pekne ďakujem :)
    Lenka

    Dobrý deň,
    môžýe sa jedať o zdurenú lymfatickú uzlinu, prípadne i niečo iné
    skúste na nejakú dobu, nenosiť dráždivé prádlo, ak by sa oblať neupokojila , prípadne dop.návštevu lekára
    s pozdravom