• problém po nástrihu

    Dobrý deň, chcem sa opýtať. Som po kliešťovom pôrode, je to už rok, ale stále mám problém, akoby ma málo zašili, pretože neviem použiť napr, tampon, akoby mi vypadával. Taktiež mám problém na kúpalisku, vo vode mi tampon vôbec nedrží a asi 10 min. po kúpaní mi z pošvy vyteká voda. Lekarovi som o tom hovorila, ale povedal, že je to v norme, že sú aj horšie problémy. Je môžné že ma málo zašili? Dá sa s tým ešte niečo robiť? Ďakujem.

    Dobrý deň, ak máte pocit, že pošvový vchod je príliš pootvorený , sama bohužiaľ tomuto stavu nemôžte najk zásadne dopomôcť, ak by vám situácia prípiš prekážala a obmedzovala vás v denných aktivitách je na zváženie opätovná úprava prípadne plastika vonkajšieho genitálu , kedy by sa časť sliznice resekovala, odstránila a opäť by sa musela chvílu hojiť, násldne by stav mal byť zlepšený, pokúste sa prosím o tejto alternatíve porozprávať s vaším obvodným lekárom
    s pozdravom