• Tehotenstvo a štátnice

    Dobrý deň, chcela by som druhé dieťa a zároveň som v 5 ročníku VŠ, ktorú študujem externe. Ak by som teraz otehotnela, štátnicovala by som asi v 7 mesiaci. Chcela by som vedieť Váš názor. Ísť do toho, alebo radšej ešte počkať. Môže ten stres pred štátnicami nejako tomu bábu uškodiť, alebo aj spustiť predčasný pôrod ? (prvý syn sa mi narodil v 36 tt). Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    samozrejme závisí od miery ako veľmi stresovo situácie prežívate , mnoho žien bolo tehotných i porodilo bez ťažkostí počťas štúdia na VS i počas skúškových i štátnicových období, je to vaše individuálne rozhodnutie
    s pozdravom