• TEhotenstvo alebo zapal?

    Dobrý deň mala by som otazku asi týždeň pred očakávanou menštruáciou, ktorá bola 5.oktobra som mala strasne bolesti v podbrušku a palilo maa pri čurani tak mi dosšlo ze asi tam bude nejaký zápal tak som pila veľa urologického čaju a ono to povolillo len mi to ako keby prešlo na mykozu a o dva dni nato som dostala očakavanu menštruáciu.. ktorá bola neskutočne bollestivá.. a ta bolesť tie krče trvali asi 2 dni bola som na tabletkach.. 13.,14.,15. som mala asi ovulaciu lebo som maa strasne silný výtok normalne to zomňa tieklo a mala som nechránený pohlavný styk. kedže ja antikoncepciu nemožem lebo nedavno mi zistili leidenovu trombofiliu a moj artne nežnáša kondomi tak sme mali prerušovanu súlož pri ktorej sa vystriekal mimo mna.. ale mam pocit že sanieco somnou deje.. po tomto styku a po ovulacii asi tak 3-4 dni som sa začala citiť čudne. 19.10 som mala zase nechraneny styk a na druhý den om sa citila hmusn bolo my zle napina ma na vracanie a tak som si spravila test ale bol negatívny. zle mi je rano a niekedy večer ked sa najem je to v poriadku. casto moci.. mam strašne návali z ktorých mi je na odpadnutie a mam pocit akoby som sa vnutorne triasla a mavam ich aj cez noc a niekedy nemožem ani zasať z toho.inokedy mi je strašna zima, pobolieva ma v podbrusku raz su to bolesti ako pred menštruáciou inokedy len pichani epotom nic a na dalsi den zase niečo. Dnes som bola u obvodnej povedala som jej ako sa cítim zobrala mi moč ale ten neukázal, že áam zápač v moči alebo co.. tak ma poslala že mam iťt si spraviť vyšetrenie na gyndu aj že som objednaa na sono brucha.. JEMOžNE , žE SOM TEHOTNA alebo je tam nejaký skrytý zapal.. ?na gyndu pojdem az v pondelok

    Dobrý deň,
    pálenie a rezanie úri močení signalizuje, že ste mala nejaký zápal najskôr moč.mechúra , následne zápal pošvy, to sa ľkahko stať môže
    tehotenstvo samozrejme tiež pripadá v úvahu, ak máte nechránený styk
    avšak prízanky , kt. popisujete sa tak rýchlo pohl.styku neprejavú
    určite dop.vyšetrenie obv.gynekológom
    s pozdravom