• ruzovy vytok

    , Autor: cucka29

    Dobry den v aprily som bola na inerupcii prvu menstruaciu po zakroku som dostala 7.6 po vyvolavacke sem tam mavam biely vitok mala som ho aj vcera a pri utierani som zbadala nieco do ruzova dnes tak isto. Pohlavny styk od toho zakroku som nemala co to moze byt?

    Dobrý deň,
    ide o bežnú reakciu, po interupcii sa môžu objavovať nepravidelnosti cyklu, ak sa krvácanie bude opakovať je nutné navštíviť lekára.