• prehliadka u gynekologa

    dobry den,chcela by som sa spytat,co vsetko sa vysetruje zo steru,ktory gynekolog odobera pri preventivnej prehliadke,ci aj chlamydie,kvapavka....a priblizne ake percento zien ma pap2,dakujem

    Dobrý deň,
    závisí na lekárovi. myslím, že väčšina lekárov ak nie sú žiadne ťažkosti chlamýdie neodoberá. PAP II. je normálny nález, preto ma tento nález väčšina žien.