• Pomoc o radu prosím

    Dobrý deň , 2.4 som mala s priatelom analny pohlavný styk , bez kondomu , urobil sa mi do análneho otvoru ale jeho semeno vytieklo a stekalo mi po vagíne , tak som išla rýchlo na toaletu vicikala som sa , utrela a išla som sa osprchovať . Ale chcem sa spýtať či ked som sa utierala či som si to tam nemohla nejako zatlačiť alebo či mi to tam nemohlo vbehnuť silným prudom vody pri sprchovaní .. Pretože pondelok 8.4 mi bolo cez den zle , nevracala som ale a potom aj 9.4 mi bolo zle ale dnes už je všetko ok , zle mi nieje . Dnes mám 21 dní , takže mi mala dnes dosť menštrulácia ale nechodí ... Je tam nejaká možnosť že by som mohla byť tehotná ??? Dakujem velmi

    Dobrý deň,
    teoreticky je to možné ale je to len veľmi málo pravdepodobné.